• Червоний Алий перламутровий

Червоний Алий перламутровий

  • Модель: RSP 1-02
  • Наявність: На складі
  • 230 грн/кг

Концентрат Червоний Алий перламутр Picasso розводиться водою 1:3 або 1:4 (фарба:вода)

Фарбування насіння - технологічний процес, за допомогою якого на поверхню насіння наносять рідкий склад на основі водного розчину плівкоутворювача, що створює захисну середу, в який введені речовини, що стимулюють ріст і розвиток рослин, захищають насіння від хвороб, цвілі, мікробів і гризунів. Ці речовини закріплюються в оболонці на поверхні насіння, закривають місця мікротравм, ізолюють їх від патогенної мікрофлори грунту, зменшують втрати біологічно активних речовин з поверхні насіння.
Фарба є основою для якісного нанесення добрив, гербіцидів, пестицидів, інсектицидів, фунгіцидів, протравлюють та ін. До її складу не входять вище перелічені речовини.

Фарба після висихання не залишається на руках.
Швидко висихає на поверхні насінини без додаткового процесу просушки (5-15 хв)

Склад
Пігменти, перламутрові пігменти, прилипач, змочувач, запатентовані компоненти підвищення плинності і захисту насіння, функціональні добавки.

Технічні дані
Напівгуста рідина вибраного кольору
Показник pH: 8 ± 0.5
Щільність: 1,35 ± 0.1
Точка займання: Відсутня
Запах: М'який запах фарби і мила
Розчинність в воді: Легко розчинна рідина
Токсичність: Нетоксичний
Термін зберігання: 12 місяців у закритій заводській тарі від -3°С до +40 °С. У разі тривалого зберігання фарбу перемішати!

Спосіб застосування
Об’єм розчину для опрацювання насіння 20-30 л/т (фарба +вода + протруйники та ін.). Витрата: 1-6 кг / т насіння.
Витрати фарби залежать від бажаної концентрації кольору, типу насіння.
Зберігати в упаковці виробника в закритих, сухих і чистих складських приміщеннях, з щільно закритою кришкою. Можливе збільшення густини фарби до пастоподібного виду (не впливає на фарбувальні властивості). Заходи безпеки: Усі роботи з препаратом слід проводити з використанням засобів індивідуального захисту. При попаданні в очі - промити значною кількістю води. При попаданні на шкіру промити водою для видалення залишків продукту.